Warning: file_put_contents(/autoinstalator/joomla/templates/j-quark/css/template.css) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /autoinstalator/joomla/plugins/system/helix/core/helix.php on line 990

Warning: file_put_contents(/autoinstalator/joomla/templates/j-quark/css/presets/preset1.css) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /autoinstalator/joomla/plugins/system/helix/core/helix.php on line 990

Szyjemy suknię ślubną

Uszyj suknię ślubną

Do tej gry potrzebne jest dużo papieru toaletowego, taśma klejąca i bujna wyobraźnia.

Podziel uczestniczki wieczoru panieńskiego na grupy, z których każda zaprojektuje i przygotuje suknię ślubną z dostępnych materiałów. Piętnaście minut powinno wystarczyć i niech zabierają się do "szycia".

Pokaz mody po 15 minutach kończy grę, a do panny młodej należy decyzja, kto wygrał.

Inna wersja tej gry polega na tym, że stawia się pannę młodą na środku pokoju, a cała grupa "szyje" na niej suknię ślubną. Folia aluminiowa, wstążka, koronka i sztuczny welon pomogą dodać sukience szyku.

O nas

Jesteśmy bazą firm, ale przede wszystkim jesteśmy portalem kojarzącym ze sobą nowożeńców z dostarczycielami usług, które pozwalają Tym pierwszym przygotować najważniejszy dzień w ich życiu.